Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
Pris 319.700 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom 320 L2 |
| Variant | Trend |
| Kilometer | 15.000 Km |
| Registreringsdato | 08-10-2024 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 218 HK |
| Modeltype | Kassevogn Aut. |
| Farve | Sølvmetal |
| Interiør | Stof |
| Brændstof | El |
| Totalvægt | 3225 kg |
| Længde | 545 cm |
| Bredde | 200 cm |
| Højde | 198 cm |
| Biltype | Varevogn +Moms |
| Reference | 3387e673-aeca-c1c7-ffa2-08dd0247dbad |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 130 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AndroidAuto |
| AppleCarplay |
| AutomaticGear |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| Bluetooth |
| DigitalCockpit |
| ElectricParkingBrake |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| PoweredWindows |
| CruiseControl |
| RemoteCentralLocking |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| AutomaticClimateControl |
| TripComputer |
| BluetoothAudioStreaming |
| ParkingSensorBack |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| Towbar |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Bliv grønt kørende i Fords nye 100% elektriske E-Transit Custom, som kan tage hele 2.300 kg på krogen.
aut., fuldaut. klima, fjernb. c.lås, fartpilot, kørecomputer, varme i forrude, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, højdejust. førersæde, el-ruder, el-klapbare sidespejle m. varme, bakkamera, parkeringssensor (bag), adaptiv fartpilot, elektrisk parkeringsbremse, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, musikstreaming via bluetooth, digitalt cockpit, android auto, apple carplay, kopholder, stofindtræk, airbag, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, træk, tagbøjler Moondust Silver, Anhængertræk, fast, Tagbøjler - integrerede, LED lamper varerum, Førerassistancepakke 5
Pris 319.700 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER
PERSONBILER