Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Manuel
- Brændstof Benzin
- Km 63.000 Km
- Cc 999Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | EcoBoost mHEV Titanium |
| Kilometer | 63.000 Km |
| Registreringsdato | 30-03-2022 |
| Gearkasse | Manuel |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Motoreffekt | 125 HK |
| Modeltype | Halvkombi |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Stof Sort |
| Cylindre | 3 |
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 4,29 |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1895 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 145 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | efe31c4e-9e8f-cf69-bc5e-08dc91df4f8c |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1280 kr |
| Max. hastighed km/t | 200 |
| Lasteevne | 646 |
Udstyr
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutoStartStop |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| RearViewAutoDimming |
| BlindSpotDetection |
| DABPlusRadio |
| DigitalCockpit |
| ElectricParkingBrake |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| RemoteCentralLocking |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| FatigueDetection |
| FogLamps |
| USBConnection |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
FACELIFTET MODEL, varme i rat, 2 zone klima, fjernb. c.lås, nøglefri betjening, kørecomputer, infocenter, startspærre, varme i forrude, auto. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, højdejust. førersæde, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle m. varme, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), adaptiv fartpilot, automatisk start/stop, elektrisk parkeringsbremse, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, dab+ radio, navigation, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, musikstreaming via bluetooth, digitalt cockpit, android auto, apple carplay, usb tilslutning, armlæn, isofix, bagagerumsdækken, kopholder, stofindtræk, splitbagsæde, læderrat, tågelygter, automatisk lys, fjernlysassistent, led kørelys, fuld led forlygter, 8 airbags, abs, antispin, esp, servo, blindvinkelsassistent, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, 1 ejer, ikke ryger, service ok - RING FOR BESIGTIGELSE
Ford Focus EcoBoost mHEV Titanium
Pris 179.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning