Gallery
Ford Puma EcoBoost mHEV Titanium
Pris 179.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Manuel
- Brændstof Benzin
- Km 72.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma |
| Variant | EcoBoost mHEV Titanium |
| Kilometer | 72.000 Km |
| Registreringsdato | 21-02-2022 |
| Gearkasse | Manuel |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Motoreffekt | 125 HK |
| Modeltype | CUV |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Stof Sort |
| Cylindre | 3 |
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 4,46 |
| Brændstofforbrug km/l | 22.4 |
| Totalvægt | 1760 kg |
| Længde | 419 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 155 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | fa34c7bc-bf5e-c055-355b-08dc15d02202 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1280 kr |
| Max. hastighed km/t | 191 |
| Lasteevne | 480 |
Udstyr
| PowerWindows4 |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutoStartStop |
| AutomaticLight |
| RearViewAutoDimming |
| DABRadio |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| CruiseControl |
| RemoteCentralLocking |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| FogLamps |
| USBConnection |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
16" alufælge, varme i rat, fuldaut. klima, fjernb. c.lås, fartpilot, kørecomputer, infocenter, startspærre, varme i forrude, auto. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, højdejust. førersæde, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle m. varme, parkeringssensor (bag), automatisk start/stop, skiltegenkendelse, dab radio, navigation, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb tilslutning, armlæn, isofix, bagagerumsdækken, kopholder, stofindtræk, splitbagsæde, læderrat, tågelygter, automatisk lys, led kørelys, 8 airbags, abs, antispin, esp, servo, vognbaneassistent, tonede ruder, 1 ejer, ikke ryger, service ok - RING FOR BESIGTIGELSE
Ford Puma EcoBoost mHEV Titanium
Pris 179.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
-
-
-
-
Ford Focus EcoBoost Active stc. aut.
2020 121.000 Km Benzin Automat179.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Puma Gen-E® - Lavere pris og længere rækkevidde
- Se tilbud fra Brdr. Hosbond A/S