Ford Fiesta EcoBoost mHEV Titanium
174.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 199.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma |
| Variant | Gen-E Select |
| Kilometer | 2.200 Km |
| Registreringsdato | 25-08-2025 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 169 HK |
| Modeltype | CUV Aut. |
| Farve | Gråmetal |
| Døre | 5 |
| Interiør | Stof Mørk flerfarvet |
| Brændstof | El |
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 421 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 156 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 0a5dc8a7-5a29-40cd-8ae4-f5fe84020e18 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 160 |
| Lasteevne | 552 |
| PowerWindows4 |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticGear |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| RearViewAutoDimming |
| BlindSpotDetection |
| DABPlusRadio |
| DigitalCockpit |
| TirePressureSystem |
| ElectricParkingBrake |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| CruiseControl |
| RemoteCentralLocking |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeightAdjustableFrontSeat |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| FabricSeats |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| WirelessCellphoneCharging |
| USBConnection |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
5 ÅRS FABRIKSGARANTI DA BILEN ER INDREGISTRERET I DANMARK FRA NY. kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 17" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, 4x el-ruder, fod betjent bagklap, frunk, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, dab+ radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, 7 airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, stemmebetjening, auto hold, automatisk nødassistent - RING FOR BESIGTIGELSE
Pris 199.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER
PERSONBILER