Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Automat
- Brændstof El
- Km 71.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang Mach-E |
| Variant | Standard Range |
| Kilometer | 71.000 Km |
| Registreringsdato | 16-12-2021 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 269 HK |
| Modeltype | CUV Aut. |
| Farve | Sølvmetal |
| Døre | 5 |
| Interiør | Kunst læder Sort |
| Brændstof | El |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 1,56 |
| Brændstofforbrug km/l | 64.2 |
| Totalvægt | 2555 kg |
| Længde | 471 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 160 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | cb9e12d4-8018-49d4-9b3f-a24ea9d7e6d4 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 180 |
| Lasteevne | 511 |
Udstyr
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| RemovableTowbar |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticParkingSystem |
| AutomaticGear |
| AUXConnection |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| TirePressureSystem |
| ElectricTrunk |
| PoweredMirrorsHeated |
| RemoteCentralLocking |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeightAdjustableFrontSeat |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| DualZoneClimateControl |
| ImitationLeather |
| TripComputer |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| SDCardReader |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| SeatHeater |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| WirelessCellphoneCharging |
| FogLamps |
| USBConnection |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
Super velholdt en ejers ( købt hos os fra ny ) Ford Mustang Mach E i den flotte Iconic Silver, bilen er endvidere med teknologipakke som indeholder el-bagklap + B&O Premium lydanlæg, desuden er den monteret med aftageligt træk. fuld service på vores Ford værksted sidste lavet 12/25 ( næste service 12/27 uden km begræsning ), bilen er monteret med 4 nye Michelin helårsdæk.
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, kunstlæderindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, 18" alufælge, tågelygter, fuld led forlygter, led baglygter, mørktonede ruder i bag, aftageligt træk, automatgear, varme i rat, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, fod betjent bagklap, frunk, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, sd kortlæser, aux tilslutning, regnsensor, automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, 6 airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold, højdejust. forsæder, trådløs mobilopladning. el-sidespejle m/varme
husk vi formidler fordelagtig finansiering med fast eller variabel rente, samt med og uden udbetaling
Ford Mustang Mach-E Standard Range
Pris 209.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning