Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Manuel
- Brændstof Diesel
- Km 29.000 Km
- Cc 1499Cc
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Connect |
| Variant | EcoBlue Trend kort |
| Kilometer | 29.000 Km |
| Registreringsdato | 29-08-2023 |
| Gearkasse | Manuel |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Motoreffekt | 101 HK |
| Modeltype | Kassevogn |
| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Interiør | Stof Mørk grå |
| Cylindre | 4 |
| Brændstof | Diesel |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 4,29 |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 2380 kg |
| Længde | 483 cm |
| Bredde | 184 cm |
| Højde | 184 cm |
| Biltype | Varevogn +Moms |
| Reference | 86112db1-adfe-412e-bf1b-d4ad29af48ae |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 4640 kr |
| Max. hastighed km/t | 169 |
| Lasteevne | 906 |
Udstyr
| Aircondition |
| AntiSpin |
| DABPlusRadio |
| PoweredWindows |
| PoweredMirrorsHeated |
| CruiseControl |
| RemoteCentralLocking |
| TripComputer |
| LeatherSteeringWheel |
| SeatHeater |
| FogLamps |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
fartpilot, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, kørecomputer, læderrat, multifunktionsrat, helårshjul, el-sidespejle m/varme, tågelygter, udv. temp. måler, varme i forrude, sædevarme, håndfrit til mobil, dab+ radio, airbag, antispin, esp
Ford Transit Connect EcoBlue Trend kort
Pris 164.700 Kr
Ekskl. moms