Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Automat
- Brændstof El
- Km 1.200 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Variant | EV Ultimate |
| Kilometer | 1.200 Km |
| Registreringsdato | 25-01-2026 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 218 HK |
| Modeltype | CUV Aut. |
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Interiør | Del læder Sort |
| Brændstof | El |
| Totalvægt | 2220 kg |
| Længde | 436 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 158 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 1713ee0f-af21-4996-ac7d-4907b8d1e79e |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 172 |
| Lasteevne | 447 |
Udstyr
| ThreeSixtyCamera |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| RearViewAutoDimming |
| BlindSpotDetection |
| DABPlusRadio |
| DigitalCockpit |
| TirePressureSystem |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| PoweredFrontSeats |
| RemoteCentralLocking |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeadupDisplay |
| HeightAdjustableFrontSeat |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| DualZoneClimateControl |
| LEDDrivingLights |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| PartialLeatherSeats |
| SeatHeater |
| RoofRails |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| WirelessCellphoneCharging |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| AutomaticGear |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
el indst. forsæder, 360° kamera, dab+ Bose Lydsystem, blindvinkelsassistent med kameravisning, el betjent bagklap, headup display, Motorverjsassistent, automatisk nødbremsesystem med fodgængergenkendelse ifm bakning, Opvarmet og belyst ladeport, fuld led forlygter, Indvendigt v2l-stik, mørktonede ruder i bag, trådløs mobilopladning, varme i rat, sædevarme, varmepumpe, 7 airbags, automatisk lys, fjernlysassistent, 12.3" digital instrumentering, 17" alufælge, splitbagsæde, adaptiv fartpilot m. stop&go, apple carplay & android auto (trådløst), Advarsel for glemte passagerer på bagsædet, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, el-klapbare sidespejle m/varme, Akustisk forrude, Anti-dug, Armlæn, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, skiltegenkendelse, manuel forvarmning af batteri, automatisk forvarmning af batteri, app integration (Bluelink), håndfrit til mobil, eCall, elektrisk parkeringsbremse, frunk, tagræling, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, 4x el-ruder, navigation med dansk tale, usb-c tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, isofix, vognbaneassistent, esp, led kørelys, justerbar lændestøtte, paddle shift til regenerering på flere niveauer, træthedsregistrering, dellæderindtræk
Hyundai Kona EV Ultimate
Pris 289.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning