Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
Pris 144.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | PHEV Titanium X CVT |
| Kilometer | 157.000 Km |
| Registreringsdato | 27-04-2020 |
| Gearkasse | Automat |
| Motor størrelse | 2500 Cc |
| Motoreffekt | 224 HK |
| Modeltype | CUV Aut. |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Del kunstlæder Mørk grå |
| Cylindre | 4 |
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 2,67 |
| Brændstofforbrug km/l | 37.5 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 461 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 166 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 998e39ee-2e27-4eae-99ed-4b5f079b07bd |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1140 kr |
| Max. hastighed km/t | 200 |
| Lasteevne | 569 |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| RemovableTowbar |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticGear |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| TirePressureSystem |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| RemoteCentralLocking |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeightAdjustableFrontSeat |
| Isofix |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LightWasher |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| SeatHeater |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| FogLamps |
| USBConnection |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Kuga Plug-in hybrid i titanium x, kør el til de korte ture og hybrid til de længere., udover det omfattende standart udstyr er denne bil udstyret med vinterpakke, el-bagklap, førerassistance pakke, aftageligt træk.
, kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, delkunstlæderindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 17" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, fuld led forlygter, led baglygter, mørktonede ruder i bag, aftageligt træk, automatgear, varme i rat, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, varme i forrude, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, semi-automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, lygtevasker, fjernlysassistent, 6 airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold
husk vi formidler fordelagtig finansiering med fast eller variabel rente
Pris 144.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER
PERSONBILER