Gallery
Ford Fiesta EcoBoost mHEV Titanium
Pris 174.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Manuel
- Brændstof Benzin
- Km 19.500 Km
- Cc 999Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | EcoBoost mHEV Titanium |
| Kilometer | 19.500 Km |
| Registreringsdato | 20-12-2023 |
| Gearkasse | Manuel |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Motoreffekt | 125 HK |
| Modeltype | Halvkombi |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Stof Mørk flerfarvet |
| Cylindre | 3 |
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 4,13 |
| Brændstofforbrug km/l | 24.2 |
| Totalvægt | 1690 kg |
| Længde | 408 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 149 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 7d06f3f3-7136-4ca9-8af1-40dbbc5c34f7 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1400 kr |
| Max. hastighed km/t | 200 |
| Lasteevne | 554 |
Udstyr
| PowerWindows4 |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutoStartStop |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| RearViewAutoDimming |
| DABPlusRadio |
| TirePressureSystem |
| PoweredMirrorsHeated |
| CruiseControl |
| RemoteCentralLocking |
| FullLEDHeadlights |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| SplitBackSeat |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| FatigueDetection |
| FogLamps |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, helårshjul, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, varme i rat, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, dab+ radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, regnsensor, semi-automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, isofix, automatisk lys, 7 airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, stemmebetjening
Ford Fiesta EcoBoost mHEV Titanium
Pris 174.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
-
-
-
-
Ford Focus EcoBoost Active stc. aut.
2020 121.000 Km Benzin Automat179.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Puma Gen-E® - Lavere pris og længere rækkevidde
- Se tilbud fra Brdr. Hosbond A/S