Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Automat
- Brændstof El
- Km 3.000 Km
- Døre 4
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 6 |
| Variant | N Line+ |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 24-03-2026 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 228 HK |
| Modeltype | Sedan Aut. |
| Farve | Sortmetal |
| Døre | 4 |
| Interiør | Mørk flerfarvet |
| Brændstof | El |
| Totalvægt | 2420 kg |
| Længde | 493 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 150 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 44ff86f6-49ba-4dde-8e10-0420c2deb847 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift kr |
| Max. hastighed km/t | 185 |
| Lasteevne | 420 |
Udstyr
| ThreeSixtyCamera |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticGear |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| DigitalCockpit |
| TirePressureSystem |
| ElectricTrunk |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| PoweredFrontSeats |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeadupDisplay |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| PartialLeatherSeats |
| SeatHeater |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| WirelessCellphoneCharging |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
TOP UDSTYRET IONIQ 6 I DEN SPORTSLIGE N LINE+ VARIANT SPÆKKET MED UDSTYR!
- SPAR OVER 20.000 KR I FORHOLD TIL EN NY MED TILSVARENDE UDSTYR!
BEMÆRK BLANDT ANDET:
- MICHELIN HELÅRSDÆK
- 5 ÅRS GARANTI FRA 1. REG UDEN KM BEGRÆNSNING! (1.reg dato: 24/3-26)
- DC-OPLADNING: 10-80% = 18 MIN!
- TOP UDSTYRSVARIANT!
- FARVE: ABYSS BLACK
RÆKKEVIDDE: 585 KM
Brdr. Hosbond - Hyundai Hjørring Kontaktinfo: 98 92 58 33 / [email protected]
Udstyrsliste: Digitalt cockpit, multifunktionsrat, delalcantaraindtræk, dellæderindtræk, el indst. førersæde m. memory, el indst. forsæder, el-justerbar lændestøtte, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, 20" alufælge, helårshjul, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, matrix led forlygter, fuld led forlygter, led baglygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, varmepumpe, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, sædekøling, varme i bagsæde, 4x el-ruder, el betjent bagklap, headup display, frunk, trådløs mobilopladning, manuel forvarmning af batteri, automatisk forvarmning af batteri, v2l, app integration, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, navigation, regnsensor, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (for/bag), dæktryksmåler, træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, intelligent hastighedsassistent, isofix, fjernlysassistent, automatisk lys, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, vognbaneassistent, stemmebetjening, automatisk nødassistent, auto hold
Hyundai Ioniq 6 N Line+
Pris 359.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning