Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Automat
- Brændstof El
- Km 8.500 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 5 |
| Variant | N Line+ |
| Kilometer | 8.500 Km |
| Registreringsdato | 01-04-2026 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 228 HK |
| Modeltype | Halvkombi Aut. |
| Farve | Gråmetal |
| Døre | 5 |
| Interiør | Mørk flerfarvet |
| Brændstof | El |
| Totalvægt | 2590 kg |
| Længde | 466 cm |
| Bredde | 189 cm |
| Højde | 161 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 546e1ee7-75c8-4b71-9b04-20019c382cbb |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 185 |
| Lasteevne | 620 |
Udstyr
| ThreeSixtyCamera |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticGear |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| DigitalCockpit |
| TirePressureSystem |
| ElectricTrunk |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| PoweredFrontSeats |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeadupDisplay |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| SwingAwayTowbarElectric |
| PartialLeatherSeats |
| SeatHeater |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| WirelessCellphoneCharging |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
TOP UDSTYRET IONIQ5 I DEN SPORTSLIGE N LINE+ VARIANT SPÆKKET MED UDSTYR & SVING. TRÆK!
- SPAR OVER 32.000 KR I FORHOLD TIL EN NY MED TILSVARENDE UDSTYR!
BEMÆRK BLANDT ANDET:
- 5 ÅRS GARANTI FRA 1. REG UDEN KM BEGRÆNSNING!
- EL-SVINGBART TRÆK (1600 kg på krogen) - Værdi fra ny: 25.000 kr!
- DC-OPLADNING: 10-80% = 18 MIN!
- TOP UDSTYRSVARIANT!
- FARVE: CYBER GREY
RÆKKEVIDDE: 515 KM
Kontakt før fremvisning af bil - 98 92 58 33 / [email protected] Brdr. Hosbond - Hyundai Hjørring
Udstyrsliste: Gummimåtter, Bagagerumsbakke, El indst. førersæde m. memory, el indst. forsæder, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, splitbagsæde, ambiente belysning, mørk loftbeklædning, 20" alufælge, matrix led forlygter, fjernlysassistent, delalcantaraindtræk, dellæderindtræk, el-klapbare sidespejle m/varme, led baglygter, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (elektrisk), varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, varmepumpe, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, sædevarme, sædekøling, udv. temp. måler, varme i bagsæde, 4x el-ruder, el betjent bagklap, frunk, trådløs mobilopladning, headup display, automatisk forvarmning af batteri, manuel forvarmning af batteri, app integration, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, navigation, android auto, apple carplay, regnsensor, 360° kamera, parkeringssensor (for/bag), dæktryksmåler, træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, isofix, intelligent hastighedsassistent, automatisk lys, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, stemmebetjening, auto hold, digitalt cockpit, el-justerbar lændestøtte, v2l, kørecomputer, fuld led forlygter, automatisk nødbremsesystem
Hyundai Ioniq 5 N Line+
Pris 364.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning