Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Automat
- Brændstof El
- Km 8.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 5 |
| Variant | N Line+ |
| Kilometer | 8.000 Km |
| Registreringsdato | 13-03-2026 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 228 HK |
| Modeltype | Halvkombi Aut. |
| Farve | Rødmetal |
| Døre | 5 |
| Interiør | Mørk flerfarvet |
| Brændstof | El |
| Totalvægt | 2590 kg |
| Længde | 466 cm |
| Bredde | 189 cm |
| Højde | 161 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 210a29c0-9a89-4e9b-bca3-e63fa4d7394a |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 185 |
| Lasteevne | 620 |
Udstyr
| ThreeSixtyCamera |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticGear |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| DigitalCockpit |
| TirePressureSystem |
| ElectricTrunk |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| PoweredFrontSeats |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeadupDisplay |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| SwingAwayTowbarElectric |
| PartialLeatherSeats |
| SeatHeater |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| WirelessCellphoneCharging |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |
Beskrivelse
TOP UDSTYRET IONIQ5 I DEN SPORTSLIGE N LINE+ VARIANT SPÆKKET MED UDSTYR & SVING. TRÆK!
- SPAR OVER 30.000 KR I FORHOLD TIL EN NY MED TILSVARENDE UDSTYR!
BEMÆRK BLANDT ANDET:
- 5 ÅRS GARANTI FRA 1. REG UDEN KM BEGRÆNSNING!
- EL-SVINGBART TRÆK (1600 kg på krogen) - Værdi fra ny: 25.000 kr!
- DC-OPLADNING: 10-80% = 18 MIN!
- TOP UDSTYRSVARIANT!
- FARVE: ULTIMATE RED
RÆKKEVIDDE: 515 KM
Kontakt før fremvisning af bil - 98 92 58 33 / [email protected] Brdr. Hosbond - Hyundai Hjørring
Udstyrsliste: Bagagerumsbakke, digitalt cockpit, multifunktionsrat, dellæderindtræk, delalcantaraindtræk, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, el-justerbar lændestøtte, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, 20" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, matrix led forlygter, fuld led forlygter, led baglygter, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (elektrisk), automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, varmepumpe, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, sædevarme, sædekøling, udv. temp. måler, varme i bagsæde, 4x el-ruder, el betjent bagklap, frunk, trådløs mobilopladning, headup display, v2l, app integration, automatisk forvarmning af batteri, manuel forvarmning af batteri, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, regnsensor, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (for/bag), dæktryksmåler, træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, intelligent hastighedsassistent, isofix, fjernlysassistent, automatisk lys, vognbaneassistent, stemmebetjening, blindvinkelsassistent, auto hold, automatisk nødbremsesystem
Hyundai Ioniq 5 N Line+
Pris 362.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning