240.406 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Transit Courier |
| Variant | Trend |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 136 HK |
| Modeltype | Kassevogn Aut. |
| Farve | Hvid |
| Interiør | Stof Mørk flerfarvet |
| Brændstof | El |
| Totalvægt | 3000 kg |
|---|---|
| Længde | 434 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 183 cm |
| Biltype | Varevogn +Moms |
| Reference | 6b33ca6e-a1ec-42bd-8dbe-082316dfd5b4 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift kr |
| Max. hastighed km/t | 145 |
| AndroidAuto |
| AppleCarplay |
| ReverseCamera |
| PoweredWindows |
| AutomaticClimateControl |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| SeatHeater |
| HeatedSteeringWheel |
| AutomaticGear |
| ABSBrakes |
Pinse åbningstider
Lørdag – Lukket
Søndag (pinsedag) kl. 11:00 – 16:00
Mandag (2. pinsedag) kl. 11:00 – 16:00
Normale åbningstider
Mandag kl. 8:00 – 17:30
Tirsdag kl. 8:00 – 17:30
Onsdag kl. 8:00 – 17:30
Torsdag kl. 8:00 – 17:30
Fredag kl. 8:00 – 17:30
Lørdag – Lukket
Søndag kl. 11:00 – 16:00