319.700 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom 320 L2 |
| Variant | Trend |
| Kilometer | 15.000 Km |
| Registreringsdato | 08-10-2024 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 218 HK |
| Modeltype | Kassevogn Aut. |
| Farve | Sølvmetal |
| Interiør | Stof |
| Brændstof | El |
|---|---|
| Totalvægt | 3225 kg |
| Længde | 545 cm |
| Bredde | 200 cm |
| Højde | 198 cm |
| Biltype | Varevogn +Moms |
| Reference | 3387e673-aeca-c1c7-ffa2-08dd0247dbad |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 130 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AndroidAuto |
| AppleCarplay |
| AutomaticGear |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| Bluetooth |
| DigitalCockpit |
| ElectricParkingBrake |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| PoweredWindows |
| CruiseControl |
| RemoteCentralLocking |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| AutomaticClimateControl |
| TripComputer |
| BluetoothAudioStreaming |
| ParkingSensorBack |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| Towbar |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |