179.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | EcoBoost mHEV Titanium |
| Kilometer | 63.000 Km |
| Registreringsdato | 30-03-2022 |
| Gearkasse | Manuel |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Motoreffekt | 125 HK |
| Modeltype | Halvkombi |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Stof Sort |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 4,29 |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1895 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 145 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | efe31c4e-9e8f-cf69-bc5e-08dc91df4f8c |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1280 kr |
| Max. hastighed km/t | 200 |
| Lasteevne | 646 |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutoStartStop |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| RearViewAutoDimming |
| BlindSpotDetection |
| DABPlusRadio |
| DigitalCockpit |
| ElectricParkingBrake |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| RemoteCentralLocking |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| FatigueDetection |
| FogLamps |
| USBConnection |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |