129.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | EcoBoost Titanium stc. |
| Kilometer | 83.000 Km |
| Registreringsdato | 27-12-2019 |
| Gearkasse | Manuel |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Motoreffekt | 125 HK |
| Modeltype | St.car |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Stof Mørk grå |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 4,0 |
| Brændstofforbrug km/l | 25.0 |
| Totalvægt | 1925 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 148 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 1c9ef9d3-eca4-44e2-a599-885980979537 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1400 kr |
| Max. hastighed km/t | 198 |
| Lasteevne | 542 |
| PowerWindows4 |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutoStartStop |
| AutomaticLight |
| RearViewAutoDimming |
| DABRadio |
| TirePressureSystem |
| ElectricFoldableSideMirrors |
| CruiseControl |
| RemoteCentralLocking |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| LightWasher |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| SplitBackSeat |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| RoofRails |
| TaintedWindows |
| Towbar |
| FogLamps |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |