179.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | EcoBoost Active stc. aut. |
| Kilometer | 121.000 Km |
| Registreringsdato | 17-03-2020 |
| Gearkasse | Automat |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Motoreffekt | 182 HK |
| Modeltype | St.car Aut. |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Stof Mørk flerfarvet |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 5,0 |
| Brændstofforbrug km/l | 20.0 |
| Totalvægt | 1980 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 148 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 33294eb8-9486-4dd1-856c-aaf68415ce87 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1600 kr |
| Max. hastighed km/t | 218 |
| Lasteevne | 535 |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| RemovableTowbar |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutoStartStop |
| AutomaticGear |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| RearViewAutoDimming |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| TirePressureSystem |
| ElectricParkingBrake |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| AutomaticHighBeam |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| LightWasher |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| RoofRails |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| FogLamps |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |