299.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | Select Extended Range |
| Kilometer | 19.000 Km |
| Registreringsdato | 23-07-2025 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 286 HK |
| Modeltype | CUV Aut. |
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Brændstof | El |
|---|---|
| Totalvægt | 2685 kg |
| Længde | 463 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 163 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | f7da1f1f-e77f-48ae-81e1-5ce068821287 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 180 |
| Lasteevne | 587 |
| AutomaticGear |
| ABSBrakes |