244.700 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Connect |
| Variant | PHEV Limited aut. kort |
| Kilometer | 13.000 Km |
| Registreringsdato | 27-12-2024 |
| Gearkasse | Automat |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Motoreffekt | 150 HK |
| Modeltype | Kassevogn Aut. |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 6 |
| Interiør | Stof Mørk flerfarvet |
| Cylindre | 4 |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 5,26 |
| Brændstofforbrug km/l | 46.9 |
| Totalvægt | 2400 kg |
| Længde | 450 cm |
| Bredde | 186 cm |
| Højde | 186 cm |
| Biltype | Varevogn +Moms |
| Reference | dd686f27-6196-40e4-ad7d-d162cdbb48ab |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| AlloyRims |
| AutomaticGear |
| ABSBrakes |