167.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | PHEV ST-Line X CVT |
| Kilometer | 91.000 Km |
| Registreringsdato | 30-07-2020 |
| Gearkasse | Automat |
| Motor størrelse | 2500 Cc |
| Motoreffekt | 224 HK |
| Modeltype | CUV Aut. |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Mørk flerfarvet |
| Cylindre | 4 |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 2,67 |
| Brændstofforbrug km/l | 37.5 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 461 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 166 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 1380127c-9b4e-4082-946c-c958f0139686 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1140 kr |
| Max. hastighed km/t | 200 |
| Lasteevne | 569 |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| RemovableTowbar |
| AppleCarplay |
| AutomaticGear |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| DigitalCockpit |
| TirePressureSystem |
| ElectricParkingBrake |
| ElectricFoldableSideMirrors |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| SeatHeater |
| TaintedWindows |
| WirelessCellphoneCharging |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |