174.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | EcoBoost mHEV Titanium |
| Kilometer | 19.500 Km |
| Registreringsdato | 20-12-2023 |
| Gearkasse | Manuel |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Motoreffekt | 125 HK |
| Modeltype | Halvkombi |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Interiør | Stof Mørk flerfarvet |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 4,13 |
| Brændstofforbrug km/l | 24.2 |
| Totalvægt | 1690 kg |
| Længde | 408 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 149 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 7d06f3f3-7136-4ca9-8af1-40dbbc5c34f7 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 1400 kr |
| Max. hastighed km/t | 200 |
| Lasteevne | 554 |
| PowerWindows4 |
| AndroidAuto |
| AntiSpin |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutoStartStop |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| RearViewAutoDimming |
| DABPlusRadio |
| TirePressureSystem |
| PoweredMirrorsHeated |
| CruiseControl |
| RemoteCentralLocking |
| FullLEDHeadlights |
| HeightAdjustableDriversSeat |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| LeatherSteeringWheel |
| BluetoothAudioStreaming |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| SplitBackSeat |
| FabricSeats |
| SeatHeater |
| FatigueDetection |
| FogLamps |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |