359.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 6 |
| Variant | N Line+ |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 24-03-2026 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 228 HK |
| Modeltype | Sedan Aut. |
| Farve | Sortmetal |
| Døre | 4 |
| Interiør | Mørk flerfarvet |
| Brændstof | El |
|---|---|
| Totalvægt | 2420 kg |
| Længde | 493 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 150 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 44ff86f6-49ba-4dde-8e10-0420c2deb847 |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift kr |
| Max. hastighed km/t | 185 |
| Lasteevne | 420 |
| ThreeSixtyCamera |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticGear |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| DigitalCockpit |
| TirePressureSystem |
| ElectricTrunk |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| PoweredFrontSeats |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeadupDisplay |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| PartialLeatherSeats |
| SeatHeater |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| WirelessCellphoneCharging |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |