362.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 5 |
| Variant | N Line+ |
| Kilometer | 8.000 Km |
| Registreringsdato | 13-03-2026 |
| Gearkasse | Automat |
| Motoreffekt | 228 HK |
| Modeltype | Halvkombi Aut. |
| Farve | Rødmetal |
| Døre | 5 |
| Interiør | Mørk flerfarvet |
| Brændstof | El |
|---|---|
| Totalvægt | 2590 kg |
| Længde | 466 cm |
| Bredde | 189 cm |
| Højde | 161 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 210a29c0-9a89-4e9b-bca3-e63fa4d7394a |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 185 |
| Lasteevne | 620 |
| ThreeSixtyCamera |
| PowerWindows4 |
| AdaptiveCruiseControl |
| AlloyRims |
| AndroidAuto |
| AppleCarplay |
| AutomaticEmergencyBrake |
| AutomaticGear |
| AutomaticLight |
| ReverseCamera |
| BlindSpotDetection |
| DABRadio |
| DigitalCockpit |
| TirePressureSystem |
| ElectricTrunk |
| ElectricFoldableSideMirrorsHeated |
| PoweredFrontSeats |
| AutomaticHighBeam |
| FullLEDHeadlights |
| HeadupDisplay |
| Isofix |
| AutomaticClimateControl |
| DualZoneClimateControl |
| TripComputer |
| LEDDrivingLights |
| BluetoothAudioStreaming |
| Navigation |
| ParkingSensorBack |
| ParkingSensorFront |
| TrafficSignRecognition |
| SplitBackSeat |
| SwingAwayTowbarElectric |
| PartialLeatherSeats |
| SeatHeater |
| TaintedWindows |
| FatigueDetection |
| WirelessCellphoneCharging |
| HeatedSteeringWheel |
| LaneAssist |
| ABSBrakes |