49.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | SCTi 100 Titanium |
| Kilometer | 119.000 Km |
| Registreringsdato | 30-04-2014 |
| Gearkasse | Manuel |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Motoreffekt | 101 HK |
| Modeltype | Halvkombi |
| Farve | Rød |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Brændstof | Benzin |
|---|---|
| Gennemsnit brændstofforbrug l/100 km | 4,29 |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1555 kg |
| Længde | 395 cm |
| Bredde | 172 cm |
| Højde | 148 cm |
| Biltype | Personvogn |
| Reference | 47fd8481-baee-49f5-a71d-505f9cc327ff |
| Grøn ejerafgift | Grøn ejerafgift 920 kr |
| Max. hastighed km/t | 180 |
| Lasteevne | 601 |
| Aircondition |
| AlloyRims |
| PoweredWindows |
| PoweredMirrorsHeated |
| TripComputer |
| LeatherSteeringWheel |
| FogLamps |
| ABSBrakes |